» HAZIR BETON

Hazır Beton tesisimiz 1986 yılında Ankara'nın ilk kurulan tesislerinden biri olarak sektörün öncü kuruluşlarındandır. 2001 yılında teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kuruluşumuz saatte 90 m3 kapasiteli tam otomasyon sistemi ile üretim yapan yeni bir beton santrali kurmuştur. Ayrıca aynı yıl dört adet yeni transmikser satın alınmıştır.

Tesisimizde üretilen hazır betonların tamamı TSE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürettiğimiz betonun kalitesi ve fiyatı Ankara piyasında önemli bir rol üstlenmiş olup, fiyat ve kalitede denge unsuru olmuştur. Üretmekte olduğumuz betonların önemli bir kısmı piyasaya satılırken bir kısmıda kendi taahhüdümüz olan müteahhitlik işlerinde kullanılmıştır.
İşletmemizde özel, yüksek mukavemetli olarak üretilen betonlardan bariyer, prekas, barbekü altlığı, köprü geçişleri gibi özel mamüllerin üretimi yapılmaktadır. Ayrıca kalıpsız kaldırım ve duvar yapabilen beton finişeri için düşük slaplı özel beton üretilmektedir. Tesisimizde isteğe bağlı olarak her türlü özel beton üretebilmektedir.

İşletmemize2006 yılında bir beton pompası ve 2007 yılında beş adet transmikser alınarak araç parkı genişletilmiştir. Ayrıca 2006 yılında saatte 60 m3 kapasiteli bir adet mobil beton santrali alınarak üretim kapasitesi arttırılmıştır. Yüksek miktarlardaki beton taleplerinde şantiyede üretim yapabilmektedir. 

  

ÜRETİM
VİDEOLARI
SATIŞ
PAZARLAMA
BİTİRDİĞİMİZ
İŞLER
SATINALMA
KATALOG
İNDİR