» Kalite

Her An Kontrol
Hammadde Kontrolü:
Fabrikamıza giren hertürlü ham madde ve yardımcı maddelerin tümü mal kabul sırasında ilk muayenelerden geçirilerek yapılır. Periyodik aralıklarla stok sahamızdaki hammedelerin devamlı kontrol edilerek gerekirse üretim receteleri değiştirir. Uygun olmayan hammeddeyi red etme, iade etme hakkımızı saklı tutarız. Sözleşmelerde kalite kontrolü için her türlü maddeler bulunmakta ve yükleniciler bunu bilerek sözleşmeye imza atmaktadır.

Üretimde Kontrol:
Fabrikamızda üretilen bütün mamüller (Hazır Beton, Prefabrik ürünler, Bloktaş ve Parketaş) üretim esnasında, kür odasında, stok sahasında ve nakliye için kamyona yüklendiğinde sürekli olarak kontrol edilir. Bozulan, özelliğini kaybeden ürünler kesinlikle müşteriye teslim edilmez. Hazır betonla ilgili olarak şantiyelerde küp numuneleri alınarak ilgili TSE standartında tarif edildiği şekilde yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır.

Araç ve Gereçlerde Kontrol :
Her türlü tartı, ölçüm cihazları periyodik olarak kalibrasyonu yapılmakta, özelliğini kaybedenler değiştirilmekedir. Bu konunun önemini bilincinde olup, titizlikle üzerinde durmaktayız.
 

ÜRETİM
VİDEOLARI
SATIŞ
PAZARLAMA
BİTİRDİĞİMİZ
İŞLER
SATINALMA
KATALOG
İNDİR